Zasięg

Z uwagi na przygotowywanie pierwszego wydania gazety, zasięg i prawdziwy profil zostaną dopiero zbadane. Na tę chwilę to wiemy:

Trafiamy do młodzieży i ludzi w wieku średnim, którzy mają szerokie zainteresowania nowoczesnością i powiązaną z nią technologią informatyczną, RTV, audio, car audio, CB radio, telewizje, systemy video oraz wszystkie inne urządzenia z nowych technologii.

W dużej części są to właściciele firm z różnych sektorów, którzy potrzebują różnych usług i produktów dostarczanych przez reklamodawców.
Branża finansowa może tutaj znaleźć wyjątkowo skuteczny kanał sprzedaży.

Dostawcy jedzenia również mogą skutecznie sprzedawać przez wzgląd na przetrzymywanie gazet przez czytelników – jest to spowodowane stosowaniem przez nas odpowiednich informacji z przedłużonym terminem ważności. Są to na przykład programy telewizyjne lub boksy gadżetowe ważne miesiąc.

Skuteczna reklama to dla nas nowe wyzwanie, które eksperymentalnie uruchamiamy nowatorskim układem reklam w gazecie. Jest to układ, który skupia czytelnika na osobnym bloku reklamowym. Kwintesencją ma być nieprzesycona reklamą gazeta w odróżnieniu od tradycyjnych układów w których praktycznie wszędzie można spotkać reklamę.

Zapraszamy do współpracy chętnych i odważnych przedsiębiorców, którzy nam zaufają i wstawią swoje reklamy do tej lokalnej gazety.

Jeśli w informacjach na naszych stronach pojawiają się niezrozumiałe treści to prosimy nas o tym poinformować. Prosimy o przesyłanie wszelkiego rodzaju dobrych sugestie.

kontakt@gazeta.epcs.pl